VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

Jsem Miloslav Kliment se sídlem na adrese Zahradní 393, 267 27 Liteň, zapsán v Živnostenském rejstříku od 27.1.1999 pod č.j.192/99/Cž.

Provozujeme e-shop na adrese www.hn-kliment.cz
Naší kamennou prodejnu najdete na adrese Štefánikova 19, 150 00 Praha 5.

Kontaktovat nás můžete:

Závazným potvrzením objednávky prodávajícím vznikla kupní smlouva mezi prodávajícím a kupujícím(spotřebitelem). Prodávající a kupující jsou od tohoto momentu vázáni vzájemnými právy a povinnostmi.

1. JAK NAKUPOVAT

Pro výběr zboží použijte přehledně tříděný katalog.Po kliknutí na skupinu nástrojů na Vás čekají podkategorie usnadňující výběr.

Dodavatel nezaručuje okamžitou dostupnost všech položek zboží a proto dostupnost zboží bude vždy potvrzena na základě objednávky na uvedenou e-mailovou adresu, nebo budete kontaktováni našimi pracovníky, kteří Vám sdělí termín dodání Vašeho zboží.

2. DODACÍ DOBA

Zboží, které je skladem Vám bude zasláno během pracovních dnů přepravní službou DPD, Zásilkovnou, Českou poštou.

3.PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

Žádáme Vás o důslednou optickou kontrolu při přebírání zásilek a v případě jakýchkoliv pochybností o otevření zásilky před pracovníkem dopravce. Na pozdější reklamace nemůže být brán zřetel.

4.PLATBA ZBOŽÍ

Standartním způsobem úhrady objednaného zboží je platba kartou online, převodem GoPay. Další možností je platba v hotovosti či platební kartou při osobním odběru v naší prodejně - Štefánikova 19, Praha 5.

5. DOPRAVA

Dopravné hradí příjemce, ale pokud celková částka objednaného zboží přesáhne 3.000,-Kč je dopravné zdarma. Zboží posíláme přepravní službou DPD, Česká pošta, Zásilkovna.

6. REKLAMACE

Není-li uvedeno jinak, je výrobcem-dovozcem-prodejcem garantována ze zákona záruka na konstrukční a materiálové vady hudebních nástrojů na dobu 24 měsíců od data prodeje. Na seřízení dechových nástrojů máme smluvní opraváře po dobu 24 měsíců dvou seřízení zdarma. Náklady na dopravu hradí zákazník.

Na mechanicky či chemicky poškozený nástroj se záruka nevztahuje – poškození nástroje pádem, úderem, poškrábáním, povrchové úpravy nástrojů atp.

Výjimka ze záruční doby v trvání 24 měsíců – podle zákona 136/2002 Sb., který řeší změnu podmínek reklamačního řízení od 1.1.2003 a kterým byl novelizován Občanský zákoník číslo 40/1964 Sb., nelze za vadu zboží považovat případ, kdy výrobek doslouží v důsledku užití či běžného opotřebení úměrného délce a způsobu užívání.