ZPŮSOB DOPRAVY ČR


OSOBNÍ ODBĚR - 0 Kč 

ZÁSILKOVNA       89,-Kč - od 3.000,-Kč zdarma

DPD                    140,-Kč - od 3.000,-Kč zdarma

ČESKÁ POŠTA   150,-Kč - od 3.000,-Kč zdarma

Ceny dopravy vč. DPH 21%
Namísto dobírky doporučujeme využívat on-line platby

 

MOŽNOSTI DOPRAVY


OSOBNÍ ODBĚR

Objednané zboží si můžete vyzvednout v naší kamenné prodejně na adrese Štefánikova 19, Praha 5. Jakmile bude zboží připraveno, informujeme Vás e-mailem. Zboží pro Vás bude rezervováno 5 pracovních dnů. Objednávku můžete na místě zaplatit hotově nebo platební kartou (bez poplatku).

ZÁSILKOVNA

Zboží si můžete osobně vyzvednout na pobočce zásilkovny nebo nechat doručit až na udanou adresu. Jakmile bude zásilka připravena na odběrném místě, obdržíte SMS a email s heslem. Standartní doba uložení zásilky na pobočce je 7 dnů.

DPD

Objednané zboží Vám přiveze kurýr DPD následující den po odeslání a předem Vás telefonicky kontaktuje. Pokud Vás řidič nezastihne, domluví s Vámi telefonicky možnost dalšího doručení. Změnu doručovací adresy je možné provést přes webový formulář, nebo telefonicky na zákaznické lince DPD. Dobírku lze platit i platební kartou.

ČESKÁ POŠTA

Objednané zboží přiveze doručovatel České pošty zpravidla následující den po odeslání. Pokud Vás doručovatel nezastihne, nechá Vám v poštovní schránce oznámení o uložení zásilky. Přes webový formulář nebo telefonicky si pak můžete zvolit jiný termín doručení (zdarma) nebo si balík jednoduše vyzvednete na poště.


MOŽNOSTI PLATBY


HOTOVĚ NEBO KARTOU NA PRODEJNĚ

Pokud zvolíte jako způsob dopravy osobní odběr, zboží můžete zaplatit na místě v hotovosti nebo platební kartou bez poplatku.

ONLINE PLATBA

Jednoduchý, rychlý a bezpečný způsob, jak zaplatit svoji objednávku pomocí platební brány GoPay. Nejčastějším způsobem platby je on-line platba kartou, nebo rychlým bankovním převodem bez poplatku.